אודות הפרויקט

הפרויקט הראשון מסוגו במתכונת החדשה של מחיר למשתכן באזור המרכז- הפתרון המושלם לזוגות צעירים ולחסרי דיור!!!
דירה באזור המרכז החל מ-625,000 ₪. מחיר זול לדירה יוקרתית.
בואו לקחת חלק במהפכת הדיור החדשה במסגרת פרויקט המחיר למשתכן בעיר לוד.

• הפרויקט הראשון מסוגו באזור המרכז במתכונת החדשה של מחיר למשתכן.
• הנחה משמעותית ביחס למחירים באזור העיר לוד וכמחצית מהמחירים באזור המרכז והסביבה.
• בניינים המתוכננים בקפידה לרווחת התושבים תוך שימת דגש רב על סטנדרט בנייה גבוה.

טקס הנחת אבן הפינה לפרויקט אחיסמך של האחים צפריר וזוהר שרבט בנוכחות שר האוצר מר משה כחלון ,ראש עירית לוד, מר יאיר רביבו, ראש קבינט הדיור מר אביגדור יצחקי ועדיאל שומרון- מ"מ ראש המנהל

מגוון רחב של סוגי דירות

• דירות 3,4,5 חדרים גדולות ומרווחות
• דירות גן פרטיות עם כניסות נפרדות הכוללות גינה גדולה

האדריכלות בפרויקט

הפרויקט תוכנן בקפידה ע"י צוות של אדריכלים ויועצים מן השורה הראשונה להקמת פרויקט בסטנדרט מגורים גבוה ביותר, וזאת על מנת לייצר סביבת מגורים איכותית, תוך שימת דגש רב על תכנון הדירות בהתאם לצרכי התא המשפחתי ומחשבה רבה על כל פרט ופרט בתכנון האדריכלי.
הפרויקט יבנה בסטנדרט בנייה מחמיר יותר, בעל מפרט עשיר. הבניין ניבנה בצורה כזו שלכל דירה תהייה מרפסת סוכה (מרפסת שחלקה אינו מקורה בהתאם להלכה)
אדריכל הפרויקט הינו "אייל איצקין אדריכלים", הידוע כאחד ממשרדי האדריכלים הגדולים בישראל, אשר תכנן למעלה מ-60 אלף דירות בארץ ובעולם.

מיקום הפרויקט

פרויקט המגורים היוקרתי ממוקם במתחם אחיסמך, השוכן בתחום המוניציפאלי המזרחי של העיר לוד.
הפרוייקט שוכן לצידו של כביש 40 ומחובר למערכת כבישים ומחלפים המאפשר נגישות מהירה דרומה וצפונה בפרט וכל חלקי הארץ בכלל. כ-10 דקות נסיעה מכביש 6. כ-10 דקות נסיעה לת"א. כ-30 דקות נסיעה לירושלים.
תושבי השכונה החדשה ייהנו מפיתוח סביבתי מושקע ומתקדם, משטחים ירוקים ופארק נרחב החוצה את השכונה לאורכה.
סביבת מגורים ייחודית המשלבת בתוכה חיי חברה מגוונים, מיקום אסטרטגי ואיכות חיים של ממש.

במרכז הארץ, עשר דקות מתל-אביב וחצי שעה מירושלים, נמצאת העיר לוד, אחת הערים המרתקות והמיוחדות בישראל, עיר המשלבת בין עבר לעתיד בהרמוניה מושלמת.

למעלה מ-5,000 שנות היסטוריה יש לעיר לוד, אחת הערים העתיקות ביותר בארץ ישראל . כבר בעת העתיקה, הייתה לוד תחנה בדרך הים אשר היוותה את עורק התנועה העיקרי של ארץ ישראל.
כעיר קולטת עלייה בשנותיה הראשונות, נקלטו בה אלפי יהודים מקצווי תבל. עם השנים הפכו אלפי העולים לחלק בלתי נפרד מההווי של העיר והתלכדו להם יחד, בלי כל הבדל, לפסיפס נפלא של תרבויות וחברה רבגונית  – דתיים ושאינם דתיים, ותיקים ועולים, צעירים ומבוגרים, יהודים ושאינם יהודים. כיום מונה אוכלוסייתה של העיר, כ-77,500 תושבים.
נמל התעופה בן-גוריון הצמוד ללוד מעניק לה את התואר "השער של המדינה". מיקומה המרכזי של לוד בקרבה מעולה לצירי תחבורה מרכזיים, סמוך לתוואי כביש חוצה ישראל ובצומת הרכבות המרכזי של המדינה, מודגש עוד יותר הודות למערכת הכבישים והמחלפים שמקצרים את המרחקים והזמנים: רק 10 דקות נסיעה מלוד לת"א, וכ-30 דקות ממנה לירושלים.
ועל מסלולי גישה נוחים אלה, הולך וגובר זרם הבאים ללוד, צעירים, סטודנטים ומשפחות חדשות אשר הופכים את לוד לעיר צעירה ואטרקטיבית לצעירים בישראל.
לוד מוקפת באזורי תעסוקה, תעשייה, היי-טק, אירפורט סיטי, נוסף על מקורות התעסוקה שקיימים בלוד עצמה, המבטיחים פרנסה ותעסוקה לתושביה.
מערכת החינוך הטובה בלוד מעניקה מסגרת לימודית מהגיל הרך ועד לעל יסודי. כ-17,500 תלמידים בכל מסגרות החינוך בלוד. תוכנית הלימודים בגני הילדים, בבתי הספר היסודיים והתיכוניים, מבוססות על שיטות מתקדמות ביותר שמשרד החינוך דוגל בהן, המועברות ע"י מורים ומחנכים שמצטיינים בשיטות הוראה אלו.
כחלק מטיפוח החינוך פועלת בעיר רשת המתנ"סים המתחדשת, הלב הפועם של התרבות בלוד, בשלל פעילויות חברה ופנאי לבני כל הגילאים, ובמגוון הצגות ומופעים לרווחתם של התושבים.
דגש מרכזי ניתן בשנים האחרונות על חזות העיר. הקמת פארקים וגני משחקים מודרניים, ריאות ירוקות וגנים מטופחים ברחבי העיר.
תנופת פיתוח החלה בלוד. בין התוכניות ראוי לציין בניה של אלפי יחידות דיור באיכות גבוהה ובסביבה אטרקטיבית במגמה למשוך אוכלוסיה חדשה לעיר.

שכונת "מגדלי הנחל"

שכונת "מגדלי הנחל" היא הסנונית הראשונה בתנופת הפיתוח שהחלה בלוד. השכונה החדשה מסתמנת כאחת השכונות המבטיחות בלוד, תהווה מודל להצלחה בכל היבט ותציב סטנדרטים חדשים וגבוהים של איכות חיים, בזכות תכנון אדריכלי קפדני הכולל פיתוח תשתיות נרחב. לצד בנייני המגורים יוקמו גנים, פארקים ושטחים ציבוריים פתוחים, מרכזים קהילתיים, מוסדות ציבור חדשים ותשתיות חדשות.
הקהילה החדשה בשכונה, תשתלב בקהילה הקיימת ותהווה נדבך נוסף בפסיפס התרבויות הנפלא הקיים בעיר, חלק מיצירת חברה איכותית, מבוססת ויציבה בעיר לוד.
אלפי שנות היסטוריה וצלילים חדשים ברחבי העיר. אלו הם צלילי קולות הפיתוח של עיר שמסתערת מחדש על עתידה. נדבך על נדבך, היא מציעה את כל היתרונות של עיר במרכז המדינה– המתובלים בתחכום ובאיכות של עיר קטנה ללא פקקים ועם שפע מקומות חניה.

מספר דקות לצד אחד – ואתה בלב ההמולה התל-אביבית, וכמה דקות חזרה, ואתה בביתך, מוקף בכל היתרונות שמעניקה לך העיר לוד.